Loading...
Titulli Vedat Ademi - Koha skthehet
Ndëgjuar 731,100
Shkarkuar 221
Pëlqyer 2,617
Publikuar 08/11/2013

Download

Informatat e këngës
Vedat Ademi - Koha skthehet (HD)
Muzika/Music: Kledi Bahiti
Teksti/Lyrics: Florian Zyka - Roni

Video: Max Production
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store