Loading...
Titulli Blerta Gace - Je Ti
Ndëgjuar 90,835
Shkarkuar 239
Pëlqyer 194
Publikuar 15/08/2012

Download

Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip
Realizuar nga Pro Video
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store