Banner

Banner

Titulli Ardit Stafa - Syt e tu
Ndëgjuar 54,094
Shkarkuar 275
Pëlqyer 123
Publikuar 14/09/2011

Download

Informatat e këngës
13.09.2011 PIXELIA PRODUCTION
styling Ardit STAFA, directed by Hadis SHEN
music by Astrit STAFA, text by Ardit STAFA
Reklama
Loading...
Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store