Loading...
Titulli Elita 5 - Nuk jam diktator
Ndëgjuar 2,670,494
Shkarkuar 757
Pëlqyer 6,311
Publikuar 29/05/2014

Download

Informatat e këngës
Elita 5 - Nuk jam diktator
Muzika & Aranzhmani - Wirus
Texti - Avni Qahili
Albumi - Nuk jam diktator 2011
Publisher: Prominent Network GmbH Label: Prominent Network GmbH
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store