Loading...
Titulli Shota Baraliu ft Kastro Zizo - Liar
Ndëgjuar 76,852
Shkarkuar 210
Pëlqyer 283
Publikuar 13/07/2013

Download

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/albatradeplus.shpk/
Ekskluzivisht nga AlbatradePlus
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store