Titulli Anjeza Shahini ft Dren Abazi - Ti Dhe Une
Ndëgjuar 345,715
Shkarkuar 1,451
Pëlqyer 1,208
Publikuar 05/09/2011

Informatat e këngës
Official Video by PINKMOONcreative
Music: Dren Abazi
Lyrics: Antigona Qena
Recorded by: Agolli Sounds