Loading...
Loading...
Titulli Anjeza Shahini ft Dren Abazi - Ti Dhe Une
Ndëgjuar 361,947
Shkarkuar 1,803
Pëlqyer 1,253
Publikuar 05/09/2011

Informatat e këngës
Official Video by PINKMOONcreative
Music: Dren Abazi
Lyrics: Antigona Qena
Recorded by: Agolli Sounds
Loading...
Loading...