Banner

Banner

Titulli Ylber Idrizi - Te vjen dita
Ndëgjuar 3,875
Shkarkuar 172
Pëlqyer 8
Publikuar 28/08/2012

Download

Informatat e këngës
Ylber Idrizi - Te vjen dita 2011
Muz. & Ork. Xheni Tex. Ejup Shabani
Vizito faqen zyrtare http://www.ylberidrizi.com
Abonohu ne facebook http://www.facebook.com/ylberidrizi
Reklama
Loading...
Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store