Banner

Banner

Titulli Ylber Idrizi - Eshte e kote
Ndëgjuar 11,691
Shkarkuar 180
Pëlqyer 47
Publikuar 28/08/2012

Download

Informatat e këngës
Ylber Idrizi - Eshte e kote (Official Video)
Vizito faqen zyrtare http://www.ylberidrizi.com
Abonohu ne facebook http://www.facebook.com/ylberidrizi
Reklama
Loading...
Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store