Loading...
Titulli 4 US featArdit Stafaj - Lulia
Ndëgjuar 437,901
Shkarkuar 262
Pëlqyer 1,157
Publikuar 26/04/2013

Download

Informatat e këngës
4US ft. Ardit Stafaj - Lulia 2013
Music By Dj Suat
Lyrics By AZ
Video by : Maliot Beko

Special Guesst the Pop Star Ardit Stafaj

REC : DS Records
Publishing : 4US Official
All Rights Reserved (P) & (C) 4US 2013
Facebook Official - https://www.facebook.com/4USoffcial
https://www.facebook.com/AZMusicOfficial
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store