Titulli Mahmut Ferati - Ta bashkojme Shqiperine
Ndëgjuar 131,102
Shkarkuar 1,243
Pëlqyer 227
Publikuar 22/04/2012

Informatat e këngës
https://www.instagram.com/redmediaks/
https://www.facebook.com/RedMediaKS/
https://www.facebook.com/burim.krasni...
https://www.facebook.com/TabjaSposa.LK/
https://www.facebook.com/RrenjetTona/
RRENJET TONA, BURIM KRASNIQI (producent dhe autor),