Loading...
Titulli Elita 5 - Degjo
Ndëgjuar 691,163
Shkarkuar 745
Pëlqyer 921
Publikuar 29/05/2014

Download

Informatat e këngës
Elita 5 - Degjo
Muzika & Aranzhmani - Wirus
Texti - Vigan Sulejmani
Albumi - DEGJO - Hite vere 2012 Publisher: Prominent Network GmbH Label: Prominent Network GmbH
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store