Banner

Banner

Titulli Edita Sopjani - Me mua nuk ka loj
Ndëgjuar 1,324,394
Shkarkuar 195
Pëlqyer 6,233
Publikuar 27/02/2014

Download

Informatat e këngës
Publisher: ONAIR
Reklama
Loading...
Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store