Loading...
Titulli Albana Jakupi
Ndëgjuar 5,119,987
Shkarkuar 270
Pëlqyer 10,902
Publikuar 13/08/2016

Download

Informatat e këngës
Music: Alfred Sula
Arrangement: Alfred Sula
Lyrics: MUMA
Production by: AS Recording Studio
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store