Loading...
Titulli Julka - Per mua je dashuri
Ndëgjuar 13,914
Shkarkuar 198
Pëlqyer 119
Publikuar 07/02/2015

Download

Informatat e këngës
Official Audio by Julka
Music : F. Mumajesi, A.Islami
All Rights Reserved
Facebook : https://www.facebook.com/julkanrg
Twitter : https://twitter.com/julkagramo
Instagram : https://www.instagram.com/julkagramo
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store