Loading...
Titulli Elita 5 - Qmendem
Ndëgjuar 3,785,278
Shkarkuar 1,144
Pëlqyer 7,349
Publikuar 29/05/2014

Download

Informatat e këngës
Elita 5 - Çmendem
Muzika & Aranzhmani - Wirus
Texti - Fatmir Muja
Albumi - Çmendem 2008 Publisher: Prominent Network GmbH Label: Prominent Network GmbH
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store