Loading...
Loading...
Titulli Mahmut Ferati - Nenes
Ndëgjuar 1,008,756
Shkarkuar 1,428
Pëlqyer 3,255
Publikuar 19/12/2012

Informatat e këngës
https://www.facebook.com/Produksioni-Ardi-1625380567726031/ https://www.facebook.com/ProduksioniMuzikorArdi?fref=ts https://www.facebook.com/MuzikeHumorshqip/?ref=hl
Të gjitha drejtat Video & Audio janë të rezervuara nga Produksioni ARDI
Ndalohet kopijimi Video dhe Audio apo editimi në kanalet tjera tjera muzikore
Loading...
Loading...