Loading...
Titulli Miranda Hashani - Qeraxhiu
Ndëgjuar 134,920
Shkarkuar 181
Pëlqyer 263
Publikuar 31/01/2012

Download

Informatat e këngës
Miranda Hashani - Qeraxhiu -

Muz & Text: Avni Qahili
Hair & Make up: Fjolla & Sebi
Styling: Krenare Rugova

© EMFcreative 2012
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store