Loading...
Titulli Vedat Ademi - Nje jete me ty
Ndëgjuar 733,829
Shkarkuar 405
Pëlqyer 4,004
Publikuar 24/03/2015

Download

Informatat e këngës
Vedat Ademi - Nje jete me ty
Muzika : Endrit Shani
Teksti : Endrit Mumajesi
Video by Pro...Video
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store