Banner

Banner

Titulli Ylber Idrizi - Ky gurbet
Ndëgjuar 34,305
Shkarkuar 231
Pëlqyer 143
Publikuar 02/12/2013

Download

Informatat e këngës
Gjirimet Festive te Produksionit ALBENI - Shkup
Web: http://www.ylberidrizi.com
FB: http://www.fb.com/ylberidrizi
Reklama
Loading...
Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store