Banner

Banner

Titulli Ylber Idrizi - Fati im ne dore te huaj
Ndëgjuar 22,866
Shkarkuar 277
Pëlqyer 37
Publikuar 20/08/2012

Download

Informatat e këngës
Ylber Idrizi - Fati im ne dore te huaj (albumi i ri 2012)
Muz. & Ork. Xheni Tex. Ejup Shabani
Vizito faqen zyrtare http://www.ylberidrizi.com
Abonohu ne facebook http://www.facebook.com/ylberidrizi
Reklama
Loading...
Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store