Banner

Banner

Titulli Ylber Idrizi - Jeta vazhdon
Ndëgjuar 8,009
Shkarkuar 171
Pëlqyer 21
Publikuar 20/08/2012

Download

Informatat e këngës
Ylber Idrizi - Jeta vazhdon (albumi i ri 2012)
Muz. & Ork. Xheni Tex. Ylber Idrizi
Vizito faqen zyrtare http://www.ylberidrizi.com
Abonohu ne facebook http://www.facebook.com/ylberidrizi
Reklama
Loading...
Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store