Banner

Banner

Titulli Ylber Idrizi - Sa te du
Ndëgjuar 63,327
Shkarkuar 236
Pëlqyer 115
Publikuar 20/08/2012

Download

Informatat e këngës
Ylber Idrizi - Sa te du (albumi i ri 2012)
Muz. & Ork. Xheni Tex. Ejup Shabani
Vizito faqen zyrtare http://www.ylberidrizi.com
Abonohu ne facebook http://www.facebook.com/ylberidrizi
Reklama
Loading...
Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store