Loading...
Titulli Marsel Ademi ft Xhesika Lela - Te dua ty
Ndëgjuar 6,439,769
Shkarkuar 771
Pëlqyer 19,218
Publikuar 24/08/2013

Download

Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Video by MAX Production
Arrangement: Valter Beqo
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store