Loading...
Titulli Saranda - Lot Gezimi
Ndëgjuar 219,883
Shkarkuar 218
Pëlqyer 492
Publikuar 24/08/2013

Download

Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip
Video by Musical TV
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store