Banner

Banner

Titulli Ylber Idrizi dhe Grupi 5 Yjet - Kolazh (Live )
Ndëgjuar 8,302
Shkarkuar 227
Pëlqyer 21
Publikuar 26/07/2013

Download

Informatat e këngës
Abonohu ne TV Blue Sky: http://hyperurl.co/abonohu
Facebook - http://facebook.com/tvbluesky
Shiko Live - https://tvbs.al
Video: TV Blue Sky
Aty ku muzika buron nga shpirti
Reklama
Loading...
Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store