Loading...
Titulli Vedat Ademi ft Yllka Kuqi - Ne zemer te mbaj
Ndëgjuar 526,928
Shkarkuar 625
Pëlqyer 2,911
Publikuar 25/03/2015

Download

Informatat e këngës
Vedat Ademi ft Yllka Kuqi - Ne zemer te mbaj
Muzika : Kledi Bahiti
Teksti : Endrit Mumajesi
Video by Pro...Video
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store