Loading...
Titulli Ardit Bexheti dhe Shqipe Abazi - Bonma ni qare
Ndëgjuar 14,027
Shkarkuar 272
Pëlqyer 82
Publikuar 27/04/2017

Download

Informatat e këngës
Producent - Bujar Avdimetaj
https://www.facebook.com/eurolindinfm
COPYRIGHTS Ⓒ EUROLINDI - All rights reserved.
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store