Loading...
Titulli Ardit ft Joanna - Thjesht loje
Ndëgjuar 16,867
Shkarkuar 219
Pëlqyer 209
Publikuar 18/06/2014

Download

Informatat e këngës
Music video by Ardit Cuni performing Thjesht Loje (Lyric Video). © 2012 Sebastian Production
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store