Loading...
Titulli Ardjana Kabashi - A Je Yll A Je Han
Ndëgjuar 949
Shkarkuar 225
Pëlqyer 8
Publikuar 04/12/2013

Download

Informatat e këngës
Video : Mproduction
:Të drejtat e rezervuara nga : Sharri Production
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store