Banner

Banner

Titulli B Genius ft Edita Sopjani dhe OverLord - Seniorita
Ndëgjuar 5,171,723
Shkarkuar 409
Pëlqyer 29,359
Publikuar 27/02/2014

Download

Informatat e këngës
Download it on iTunes: https://itunes.apple.com/album/id1055349848

Artist booking: [email protected]

Publisher: ONAIR
Prod. by OverLord
Lyrics: OverLord & B-Genius
Studio: Korab I. Shaqiri
Shkurt 2013, Double G
Reklama
Loading...
Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store