Banner

Banner

Titulli Ylber Idrizi - Zemer e djegur
Ndëgjuar 1,604
Shkarkuar 181
Pëlqyer 8
Publikuar 19/05/2013

Download

Informatat e këngës
Ylber Idrizi - Zemer e djegur - Fitues i cmimit POPULLOR ne festivalin "Çelësi Muzikor"
Reklama
Loading...
Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store