Titulli Mahmut Ferati dhe Shyhrete Behluli - Qka po me rri
Ndëgjuar 3,685,748
Shkarkuar 1,140
Pëlqyer 3,827
Publikuar 23/12/2014

Informatat e këngës
Vizioni&Libonia: https://www.facebook.com/VizioniLibonia
Publisher: OnAir Music https://www.facebook.com/OnAirMusic

Vizioni & Libonia 2015