Loading...
Titulli Driton Jakupi - Nuk jam me sikur atehere
Ndëgjuar 567
Shkarkuar 162
Pëlqyer 4
Publikuar 19/10/2012

Download

Informatat e këngës
Studio ''Fissi''
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store