Loading...
Titulli Driton Jakupi - Un nuk jam si ti
Ndëgjuar 700
Shkarkuar 149
Pëlqyer 4
Publikuar 18/10/2012

Download

Informatat e këngës
Studio ''Fissi''
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store