Loading...
Titulli Durim Gashi - Therret Ademi, Zahir o Vlla (Live )
Ndëgjuar 1,490
Shkarkuar 294
Pëlqyer 3
Publikuar 11/05/2013

Download

Informatat e këngës
https://www.facebook.com/XimiProduction?ref=ts&fref=ts
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store