Banner

Banner

Titulli Edita Sopjani - Ora e Ndarjes
Ndëgjuar 37,081
Shkarkuar 198
Pëlqyer 104
Publikuar 18/08/2013

Download

Informatat e këngës
Publisher: ONAIR.FM
Music: Darko Dimitrov
Text: Big Basta
Hair & MAke Up: Oaza - Peje
Dress: Pajtim Raci
Video by: Frames Videos Production
Aktorët:Edon Sopjani
Reklama
Loading...
Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store