Loading...
Titulli Fadil Keca dhe Play Band - Kenge dasmash 1 (Live )
Ndëgjuar 6,855
Shkarkuar 299
Pëlqyer 7
Publikuar 26/04/2013

Download

Informatat e këngës
Kendon: Fadil Keca,
Klarinet: Visar Ramadani,
Sint: Kenan Bytyqi

Copyright © All Rights Reserved.
Të gjitha te drejtat janë te rezervuara.

Permbajtje:

0:00 - Ka ra djelli ka ra hana
2:48 - N'maje te shpise u ngrit flamuri
6:16 - Bjen Gitarja e Violina
9:35 - Na po knojna
13:31 - Qajin kur ta pishë aman
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store