Rezulltatet e Kërkimit - Muzik Shqip

Xhavit Avdyli - shkurt - PAVARESIAETNA - Maturant ETNA - Maturant Mahmut Ferati - Ti larg meje Fidaim Aliu - Hajde hajde shpirto Gazmend Rama - Kalle kalle shqipja e malit Leta - Hajde lujna Fidaim Aliu - Dashnia e re Sinan Hoxha - 8 me 2 Gazmend Rama - Ti po qan un po qaj Duli - Loqka jemVellezerit Xhaferi dhe Rexhepi - Vella i dashurVellezerit Xhaferi dhe Rexhepi - Nen flamurin tendVellezerit Xhaferi dhe Rexhepi - Mire se erdh o veVellezerit Xhaferi dhe Rexhepi - Kur ban shpirti pVellezerit Xhaferi dhe Rexhepi - Festa e BajramitVellezerit Xhaferi dhe Rexhepi - E kujt SexhxhdeVellezerit Xhaferi dhe Rexhepi - Dita e GjykimitSef - Duraj Syri Jem Gerta Heta - LamtumirGenc Prevlukaj ft Ciljeta Xhilaga - Thehet GotaGena - Sa lot Kam derdhurGazmend Rama - Live Fred Delaj - O ty o askendFiton Bujari - Tash ku je syri imFiton Bujari - Ta ndjej mendjenFiton Bujari - Si tkam pa un tyFiton Bujari - Sa her te besovaFiton Bujari - Po me mer mua malliFiton Bujari - Ne kete nat pa henFiton Bujari - Mendoj vetem ne tyFiton Bujari - Lamtumir syn o i ziFiton Bujari - BjondinaFilloreta - NerxhivaneFilloreta - Nan mori nanFilloreta - Me duajFilloreta - Knojm me defFilloreta - Kjo belaFilloreta - Kalle kalle cigarenFilloreta - E nise jetenFilloreta - E bukur jeFilloreta - 8 me 2Filloreta - Mir se erdhe gurbetqarZemer e vetmuarPse oj zemerMe mbetet pikeInati mos mbajHajde loqkeDuro zemerA po vjenA je ndaFatmir Elezi - Syt e miFatmir Elezi - Se kam qareFatmir Elezi - Sa shum koherat kan ndrishuFatmir Elezi - Sa mir po lunFatmir Elezi - Qokollada jemeFatmir Elezi - Nje pik lotiFatmir Elezi - Kur konga qohet peshFatmir Elezi - Krejt ike haramFatmir Elezi - Hajde qika qokollataFatmir Elezi - Fati i ziFatmir Elezi - A me te fol a mos me te folFarije Zogaj - TallavaFaraoni G - Ta FuFADIL PREBREZA - ZEMERFADIL PREBREZA - JALLA BANAEsad Aemi - Vallezon ty vallzoj unEsad Aemi - Te kam dashur ma ste duaEsad Aemi - Sonte kemi darsem sonte po festojmEsad Aemi - Na vjen dita edhe neveEsad Aemi - Lut e lut nena bijenEsad Aemi - Luj me mua lujEsad Aemi - Lotin ta kam fshy moj vajzEsad Aemi - LamtumirEsad Aemi - Kur e lujm shoten kur e lujm rugovenEsad Aemi - Kaloj koha kur te deshta shumEsad Aemi - Jeten ma shkaterroveEsad Aemi - Haje lujma dorenEsad Aemi - Erdha nen nga gurbetiEsad Aemi - Dridhe vasho shtatinEsad Aemi - Do ti kallim fitilat e llamesEsad Aemi - Do ta kallim dushkunEsad Aemi - Boll rrenat kan pasEsad Aemi - Bajna darsem me shyhretEsad Ademi - Mos qajEnis Bytyqi Ft Andin Randobrava - Te ndjej Eni Koci - Shprese Kerkon Nga TiElona Leka - Do Ta Marre ZemrenDuli - Ban HajgareDritero Shaqiri - Te KeputaDrilon Berisha - RrugveDon Arbas Ft Loco - BiatchDefrim Behluli - VizitoriDefrim Behluli - Kjo VereDudA - Ku jeniCiljeta - LolitaCiljeta - JorgjicaCiljeta - Duty FreeCani - TallavaCani - Kur i mbusha vjet