Rezulltatet e Kërkimit - Muzik Shqip

Hazir Qelaj - Te jetosh Ne Enderr Hazir Qelaj - Te Prita Hazir Qelaj - N Dasmen Tende Hazir Qelaj - Me Mungon Hazir Qelaj - Maturant Hazir Qelaj - Do ti Ruaj kujtimet Feduard Zikolli - Pa Ty Elham Bekteshi & Sokol Ahmeti - U malkofsh Elham Bekteshi & Sokol Ahmeti - Te dua si dashnore Elham Bekteshi & Sokol Ahmeti - Po vjen nusja Elham Bekteshi & Sokol Ahmeti - Pa pare ska Elham Bekteshi & Sokol Ahmeti - Ku ju knojn dy bil Elham Bekteshi & Sokol Ahmeti - Kthehu vetem nejhe Elham Bekteshi & Sokol Ahmeti - Dashuron nje tjete Elham Bekteshi & Sokol Ahmeti - Ah merak merak Dona - Nuk E Dite Nuk E Di Besjan Gashi - Sikur flutur Besjan Gashi - Rri veq pak Besjan Gashi - Qeshte kjo jet Besjan Gashi - Po bejm lum e mashallah Besjan Gashi - Mos u largo Besjan Gashi - Lexo ne zemren tende Besjan Gashi - Kur kenga qohet pesh Besjan Gashi - Kur dola te kroni Besjan Gashi - Jam djal trim dahi Besjan Gashi - Fjala e fundit Bajrami dhe Luli-Qka ka gurbeqari nan Bajrami dhe Luli- Ja kam nis me kendue per shoqni Bajrami dhe Luli - tallava per halilin Bajrami dhe Luli - Vllau jon i embel Bajrami dhe Luli - Per bekimin tallava Bajrami dhe Luli - Ne drras te vekut kush po qan Bajrami dhe Luli - Lujmi lujmi durt e bardha Bajrami dhe Luli - Hajde me shuplak Bajrami dhe Luli - E ngoni shok aman Bajrami dhe Luli - Dul lulia te bunari Bajrami dhe Luli - Destan begu Bajrami dhe Luli - shkurt Bajrami dhe Lul i- Kur i mbush vjet oj nan Albana & Valentina - Ska rendesi ajam ipari Albana & Valentina - Shamin mere shamin kalle Albana & Valentina - Potpuri 2 Albana & Valentina - Potpuri 1 Albana & Valentina - Lumja nana Albana & Valentina - Kur te behesh nuse cuco Albana & Valentina - Hajde kendojna me dahire Albana & Valentina - Gajdexhiu Albana & Valentina - Dashurin qe ta kam fal Agroni & Flora - Tallava Agroni & Flora - Syni jem