Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Fahrije Zogaj - Ball per ball
Fahrije Zogaj - Se jeta nis
Fahrije Zogaj - Kthehu prap
Fahrije Zogaj - Me kan than e me kan than
Fahrije Zogaj - Me lejon te dua
Fahrije Zogaj - Dheu i te parve te mi
Fahrije Zogaj - Her humbes e her lajmrohesh
Fahrije Zogaj - Jam ajo qe jam
Fati Krasniqi - Dy fjale me ti than
Fatjeta Dhe Dani - Lotet e Mallit
Fatlum Ibrahimi - Nuk me shkon
Fatmir Ismaili - Kqyrni shoqe
Fatmir Ismaili - Boll rrena te kan than
Fatmir Ismaili - Ma shum qika se sa djem
Fatmir Ismaili - Mos trazo plagen e vjeter
Fatmir Ismaili - Llokumi im
Fatmir Ismaili - Oj lulie
Fatmir Ismaili - Italia
Fatmir Ismaili - Tallava
Fatmir Ismaili - Dashurin ty ta pata falur
Fatmir Ismaili - Mitrovic na rrehi teli
Fatmir Ismaili - 6 tetor 68
Fatmire Mjaku - E Di Gabova
1Fatmire Mjaku - Kqyrni shoqe
2Fatmire Mjaku - Dashnia gjenet
3Fatmire Mjaku - Pina viski
4Fatmire Mjaku - Hej hej
5Fatmire Mjaku - Ti me goje sme flet
6Fatmire Mjaku - Ty tka nana
7Fatmire Mjaku - Emine
8Fatmire Mjaku - Knojna me vullnet
9Fatmire Mjaku - Ngoni shok
Felon Records Kiamet ft Cuffa - BanKiMuni
Fidannex - Per ty Premier
Fidan Stublla-Dashuris nuk i vije fundi
Fidani vogel Top Tallava
Fidannex - Live tallava per VeqHiteNet
Fidannex Mihane - Special per Mendyn
Filloreta - Engjelli Ishe Ti
Fitim Etemi- Nusja me duvak
Flora Gashi - A mke dashte
Flora Gashi - Ah tradhti
Flora Gashi - Eja ketu
Flora Gashi - Malli gurbetit
Flora Gashi - Me fat o vella
Flora Gashi - Pa ty
Flora Gashi - Sonte
Flora Gashi - Un xheloze ti tradhtar
Flori - Next
Flori feat Fugaa - Making Of

<<   <   10 ... 13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27 ... 30  40  50   >  >>