Rezulltatet e Kërkimit - Muzik Shqip

NewPorn Ft Rona Nishliu - MilionerNewPorn Ft Lyrical Son - Shihem PrapNaser Berisha Ft K-Master - LitafetiNRG Band - AtmosferaMixeri Ft Kusha And Lyric Master - Sot Po Qaj Mirsa Kerqeli Ft Eltoni - Lej ForetMiriam Cani - Mos Me NdalMimoza Shkodra - NdarjaMentor Kurtishi - Fati i Zi Mahmut Ferati - Mixhoku Merakli Mahmut Ferati - A Ke Zemer MC Kresha Ft Caspo - Shum ClassyMC Kresha - PoemLyrical Son Ft Mc Kresha and Noga - Souljah (SoldLyrical Son - Tabullarrassa Lil Samee - Nje dush me TyLeonora Poloska Ft Mc Kresha - Kush o MamaLeonora Jakupi - I Harruar Kastro Zizo Ft Blero And Klevis - Gjinkalla (RemixKaltrina Selimi - Harrom Ida - Takim i GabuarGreta Berati - Vetem ti Gold AG - RealitetiGold AG - Nuk Vdes Gili - Missat e DiasporesGenta Ismajli - Shkune TuneFlori Ft Fugaa - Making OfFirst Lady Ft Te Tanet - Again Deja VuEtnon Ft Dj Blunt and Real 1 - Music is My ghettoEneda Tarifa - Me VetenElvana Gjata Ft Fugaa - Mamani NejenElvana Gjata - A ke Ti ZemerEdona Llalloshi - RomancaEdita Sopjani - KoleksionerDj Blunt Ft Real 1 and Noizy - Sen Tjeter Nuk VynDj Blunt Ft Noizy Real 1 - Rruges Tu ShkuDafina Zeqiri - Quni i MamasDafina Rexhepi Ft Mc Kresha - DeliciusDafina Rexhepi Ft Gentz - Pre e rethit TendDafina Rexhepi Ft Etnon - Ti mi then KufinjteDafina Rexhepi Ft Dj Blunt and Lyrical Son - VIPDa Ligs Ft Dj Blunt and Real 1 - Summer JamDMC aKa Babloki - BanditatCapital-T - U Bo VonCapital-T - Ma e MiraCapital-T - Come Around (Remake)Burim dhe Bekim Kastrati - Kujto dashurin timeBurim Kastati - Ti dhe shpirti im Big Mama - Qka po ta ninBertan Asllani Ft Big D - Shum LowBertan Asllani - E Ta Kisha DitBaboo Darabuka And Dj BeniTy - 3in1Aurela Gace Ft Dr Flori and Marsel - OrigjinaleArta Bajrami - Nese ty Ardiana Rama - Baby Boy Alida - I m Da First LadyAferdita Elshani - Cili gaboi 2po2 Ft Capital-T - Qaj2po2 - Ti Po ThuEliza Hoxha - Dont Speak Taulant Ajvazi - Krejt po Sillet Labinot Rexha - Si hero Fidannex - Ku i kam shok e mi DJ Bungi ft Jeton Murati - Hajde Baby Ylli - Urreje Urrejtjen Tuna - Pse Jo Noizy - My Lady Armend Jetullahu - Xhejlan Armend Jetullahu - Keng dasmashArmend Jetullahu - Festojm me flamurArmend Jetullahu - Do te duaArmend Jetullahu - AmanetVesa Luma - Vetem Rozana Radi e Dani - Valsi i Tradhtise Durim Bajraktari - Te pash ashiqare Petro G Feat Maksi , TiKi - Pasoja Fatale