Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

RapSione ft Dafina Dauti - Bone
Rinna - Tjeter dit
Ronela Hajati - A do si kjo
Rozana Radi - Permepasnji Roze
Ryva Kajtazi - Beje zemren guri
Ryva Kajtazi - Ti fala Xhinxhile (Potpuri)
Sabiani ft Marseli - Nejen kallim
Sabiani ft Marseli dhe Shkendije Mujaj - Show Biz
Sabri Fejzullahu - Diamant
Sabri Fejzullahu - Gabimisht
Sabri Fejzullahu - Ju kam zemer
Sabri Fejzullahu - Ndal
Sabri Fejzullahu - Zjarr ne Shi
Sabri Fejzullahu Ft Ermal Fejzullahu - Nostalgjia
Sabri Fejzullahu dhe Sinan Vllasaliu - Shqiperi Et
Samanta - Asnjo si un
Samanta ft Skivi - SS
Sefe Duraj - A po vjen a po vi
Sefe Duraj - Fustani
Sefe Duraj - Me thuaj po
Sefe Duraj - Perfundimisht
Sefe Duraj - Prishtina ime
Sefe Duraj - Sa shume me mungon
Sefe Duraj - Te kam Dasht
Sefe Duraj - Tip Romantik
Sefe Duraj ft Rema Cenolli - Shanc nuk ka
Sergio - I Just Wanna Say
Seven Saraqi ft Noizy - Lej Foret
Seven Saraqi ft Noizy - Si Me Kon Zezake
Shaqir Cervadiku - Shqip Shqip - Kuq e zi
Shkelzen Jetishi - Je si rreze
Shkenda Dubova - Lej let folin
Shkenda Dubova - Maje ne men
Shkumbin Ismaili ft Poni - Nuk ta fal
Shkurte Fejza - Kush merr rrugen e gurbetit
Shkurte Fejza - O Zambaki i Bardh
Shkurte Fejza - Sheshi
Shkurte Gashi ft Musli Kuqi - Potpuri dasmash
Shkurte ft Naxhije Fejza - Per ty moter
Shpat Kasapi ft Lori ft RapSione - Trego
Shpat Kasapi ft nurteeL - Smunesh ti pa mu
Shpati ft Rovena ft Mergimi - Fati im ishe ti
Shqipe Krivenjeva - Harroje
Shqipe Krivenjeva - Mashalla Moj Nuse Mashalla
Shyhrete Behluli - Ende e dua
Shyhrete Behluli - Gra moj Gra
Shyhrete Behluli - Guxoj
Shyhrete Behluli - Marrim princeshen
Shyhrete Behluli - Ndaq nafaka me te ba lum
Shyhrete Behluli - Per vajzen

<<   <   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10   >  >>