Loading...
Titulli Julka - Kurr mos thuaj jo
Ndëgjuar 75,170
Shkarkuar 294
Pëlqyer 514
Publikuar 30/05/2013

Download

Informatat e këngës
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store