Loading...
Titulli Julka-Mengjesi pa ty
Ndëgjuar 12,709
Shkarkuar 211
Pëlqyer 91
Publikuar 24/04/2014

Download

Informatat e këngës
Official Audio by Andy Gramm
All Rights owned by - 2014 © NRG Multimedia
Facebook : https://www.facebook.com/julkanrg
Twitter : https://twitter.com/julkagramo
Instagram : https://www.instagram.com/julkagramo
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store