Loading...
Titulli Julka-Te Ndjej
Ndëgjuar 75,642
Shkarkuar 199
Pëlqyer 288
Publikuar 18/10/2009

Download

Informatat e këngës
Kenga e Julkes - Te ndjej
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store