Loading...
Titulli Sabri Fejzullahu, Sinani, Vjollca, Meda, Ermali, S
Ndëgjuar 3,850,304
Shkarkuar 991
Pëlqyer 4,141
Publikuar 19/12/2012

Download

Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Prezantuar nga Emracom
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store