Loading...
Titulli Shqipe Kryeziu - Kqyrni shoqe
Ndëgjuar 775
Shkarkuar 395
Pëlqyer 4
Publikuar 10/12/2013

Download

Informatat e këngës
:Të drejtat e rezervuara nga : Sharri Production
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store