Loading...
Titulli Shqipe Kryeziu Neve nuk na dhimet malli -
Ndëgjuar 1,385
Shkarkuar 417
Pëlqyer 4
Publikuar 10/12/2013

Download

Informatat e këngës
:Të drejtat e rezervuara nga : Sharri Production
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store