Loading...
Titulli Sinan Vllasaliu ft Leonora Jakupi - Nje uragan
Ndëgjuar 71,102
Shkarkuar 310
Pëlqyer 56
Publikuar 24/02/2013

Download

Informatat e këngës
Producent - Bujar Avdimetaj
https://www.eurolindimusic.com/
Tel: 0038349232222
COPYRIGHTS Ⓒ EUROLINDI - All rights reserved.
Facebook: https://www.facebook.com/eurolindinfm
Instagram: https://www.instagram.com/eurolindi_music/
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store