Loading...
Titulli Taulant Bajraliu - Kenge Dasmash
Ndëgjuar 349,929
Shkarkuar 653
Pëlqyer 360
Publikuar 09/02/2013

Download

Informatat e këngës
ABONOHU NE KANALIN ZYRTAR:
https://goo.gl/dmWr4S


https://youtu.be/8w_PtA4lit0
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store